VIІ Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца в Дрогобичі

 
Добавлено: 2016-03-20 17:45:18 Новости Развлечения
3 червня 2016 року розпочнеться VIІ Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца в Дрогобичі
 

3 червня 2016 року розпочнеться VIІ Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца в Дрогобичі. 

Організаторами цієї знакової культурно-мистецької й наукової події є Полоністичний науково-інформаційний центр Дрогобицького університету, Товариство «Фестиваль Бруно Шульца» (Люблін, Польща), Львівський академічний обласний музично-драматичний театр імені Юрія Дрогобича та ГО «Творче об’єднання Альтер». Співорганізатори – Інститут книги у Кракові, Польський інститут у Києві, генеральне консульство РП у Львові.

Вже офіційно підтверджено почесний патронат міністра культури та національної спадщини Республіки Польща, генерального консула РП у Львові, президента міста Люблін. 

Як завжди, відбудуться велика наукова конференція на тему «Бруно Шульц і сучасна теорія культури», зустрічі й дискусії перекладачів та письменників, історично-культурознавчий семінар, присвячений новим контекстам біографії та творчості Бруно Шульца. А також виставки, концерти, спектаклі, перформанси, насичена оф-програма від творчого об’єднання «Альтер». Окремі мистецькі акції в рамках Шульцфесту відбудуться також у Львові, Стрию й Трускавці. 

Уже готовий проект програми сьомого Шульцфесту. Відомо, що учасниками заходу будуть Юрій Андрухович з музичною формацією «Карбідо», Сергій Жадан з «Собаками в космосі», театри з Києва, Кєльц, Варшави та Лодзі.

Очікують прибуття знаних інтелектуалів, зокрема, Ольги Червінської (Чернівці), Алли Татаренко (Львів), Міхала Павла Марковського (Чикаго), Адама Міхніка (Варшава), Ярослава Грицака (Львів), Лідії Танушевської (Скоп’є), Вей Юн Лін-Ґурецької (Краків – Тайпей). 

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты