Дрогобицька ратуша
Logo Дрогобицька ратуша
 

"Дрогобицька ратуша" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Дрогобицька ратуша
Еще названия:Міська Ратуша
Категории:
 • Достопримечательности Дрогобыча
 • Последние новости

  Все новости
   

  VIІ Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца в Дрогобичі

  VIІ Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца в Дрогобичі
  Добавлено 2016-03-20 17:45:18

  3 червня 2016 року розпочнеться VIІ Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца в Дрогобичі.  Організаторами цієї знакової культурно-мистецької й наукової події є Полоністичний науково-інформаційний центр Дрогобицького ...

   
  Читать Дальше
   

  Фестиваль рідної культури Вишиванка Фест 2013 у Дрогобичі

  Фестиваль рідної культури Вишиванка Фест 2013 у Дрогобичі
  Добавлено 2013-03-12 18:06:21

  29 червня розпочнеться дводенний фестиваль рідної культури «ВИШИВАНКА-ФЕСТ 2013»У програмі:-Майстер-класи: Виготовлення ляльок-мотанок Гончарство Ковальство Кування монет Різьбярство Стрільба з лукаСтрілецькі ...

   
  Читать Дальше
   

  Дрогобицька ратуша

  Дрогобицька ратуша має давню історію. З середини XIV ст. місто в складі земель Східної Галичини потрапило під владу шляхетської Польщі. Воно розвивається завдяки солеварінню; зростає чисельність населення, міцніє господарство. В 1422 р. Дрогобичу надано магдебурзьке право, підтверджене в 1460 році королем Казимиром IV[1]. Виникла потреба у будівлі міської ради. В результаті було збудовано ратушу. Перша (стара) ратуша була дерев'яною, друга (нова) — з цегли, на три поверхи.

  З вежі ратуші видно практично все місто. На гору можна дістатися сходами. Сьогодні немає можливості вільно підніматися на вежу ратуші через те, що вона не пристосована до надзвичайних ситуацій, хоча раніше уже проводилися пробні екскурсії у день туризму та в дні фестивалю «Інше місто» у 2010 році. Дорогою на вежу можна побачити унікальний годинник. Його циферблати розміщені на чотири сторони світу, а дзвін відбиває кожні 15 хвилин та години. У бані вежі міститься дзвін. На вершині майорить прапор України, який, до речі, було піднято 2 квітня 1990 року — це друга схожа подія в Україні (вперше синьо-жовтий стяг було піднято над Стрийською міською радою) 14 березня 1990 року.

  "Дрогобицька ратуша" находится по адресу: Дрогобыч, пл. Ринок, 1. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Дрогобицька ратуша", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Дрогобыч, пл. Ринок, 1"! Если Вам нравится "Дрогобицька ратуша" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Дрогобицька ратуша 0 км.
  Костел Св. Варфоломея 0,125 км.
  Церковь Св. Юра 0,634 км.
  Усадьба-музей Франко 0,869 км.
  Воздвиженская церковь 0,695 км.
  Музей Биласа 0,13 км.
  Солеварня 0,634 км.
  Реальная гимназия 0,457 км.
  Андроповский источник 0,339 км.
  Вилла бургомистра 0,447 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты